Reklama | Kontakt |

Qubus Prestige ****

ul. Uniwersytecka 13, Katowice, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Na 5 miejscu wśród 15
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Hotel znajduje się w samym centrum miasta, stanowi doskonałe miejsce zarówno dla turystow indywidualnych jak i biznesmenow.

Pokoje:
Hotel posiada 150 pokoi położonych na dziewięciu najwyższych kondygnacjach budynku: pokoje jedno- i dwuosobowe, pokoje typu Junior - Suite oraz apartamenty. Całkowita ilość miejsc noclegowych wynosi 300. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor, telefon, mini-bar, sejf oraz łącze internetowe, umożliwiające jednoczesne serfowanie i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Dodatkowe informacje:
W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjno - bankietowych, profesjonalnie przygotowanych do organizacji szkoleń, konferencji i imprez o różnym charakterze. W pełni klimatyzowane centrum składa się z różnej wielkości sal konferencyjnych (od 48 do 205 m2). Łączna powierzchnia konferencyjna wynosi 590 m2 i może pomieścić do 600 osób.

Atrakcje w pobliżu:
Qubus Hotel Prestige Katowice to czterogwiazdkowy hotel, położony w centrum miasta, w sąsiedztwie popularnej sali widowiskowo - sportowej "Spodek". Blisko stąd również do Starego Miasta, instytucji samorządowych, finansowych i kulturalnych stolicy Śląska.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty hoteli w Katowicach i okolicach ›

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Qubus Prestige Katowice in english