Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.4/10
na podstawie 14 opinii gości

Euro Dom Residence

ul. Jesionowa 22, blisko centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Na 1 miejscu wśród 15
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Przedstawiamy Euro Dom Residence, pierwszy apartamentowiec oparty na hotelowej tradycji. Zapewniamy serwis hotelowy w połączeniu z wygodą samodzielnego mieszkania, mogącego spełniać również funkcje biurowe. Zamiast pokoju hotelowego, proponujemy w korzystniejszej cenie jeden z naszych 35 luksusowych apartamentów w Katowicach, trzy- i czteropokojowych od 83 do 120 m2 . Wszystkie w pełni klimatyzowane, wykończone na wysokim poziomie, każdy z łazienką lub dwiema i bogato wyposażoną kuchnią (zmywarka, lodówka, piekarnik itp). Kuchnię, salon, gabinet, garderobę, łazienkę oraz sypialnie urządziliśmy tak, aby komfort wypoczynku łączył się z elegancją i luksusem. Dla gości hotelowych przygotowaliśmy bogatą ofertę czynnego odpoczynku w czasie wolnym i na weekend.

Pokoje:
City View Apartament
Polecamy jeden z naszych największych apartamentów (120m2) wyróżniający się pięknym widokiem na całą okolicę. W skład apartamentu wchodzi przestrzenny salon z kompletem wypoczynkowym; kuchnia wyposażona we wszelkie urządzenia codziennego użytku (czajnik, lodówka, zamrażarka, zmywarka do naczyń, piekarnik oraz kuchnia elektryczna z blatem ceramicznym i okapem) wraz ze stołem jadalnym; sypialnia urządzona w luksusowym stylu z dużym małżeńskim łożem; gabinet do pracy z rozkładaną kanapą, biurkiem i łączem internetowym oraz duża łazienka z prysznicem i wc + wc. City View Apartament umożliwia wygodne spanie od 3 do 6 osób (z uwzględnieniem podwójnych łóżek).

Sun Rise Apartament
Sun Rise Apartament pośród pozostałych wyróżnia się największą ilością pomieszczeń. W skład apartamentu wchodzi salon z kompletem wypoczynkowym; kuchnia wyposażona we wszelkie urządzenia codziennego użytku (czajnik, lodówka, zamrażarka, zmywarka do naczyń, piekarnik oraz kuchnia elektryczna z blatem ceramicznym i okapem) wraz ze stołem jadalnym; dwie sypialnie urządzone w luksusowym stylu z dużym małżeńskim łożem; gabinet do pracy z rozkładaną kanapą, biurkiem i łączem internetowym oraz duża łazienka z prysznicem i wc + wc. Sun Rise Apartament umożliwia wygodne spanie od 4 do nawet 10 osób (z uwzględnieniem podwójnych łóżek).

Warm Smile Apartament
W skład 93 metrowego apartamentu wchodzi salon z kompletem wypoczynkowym; kuchnia wyposażona we wszelkie urządzenia codziennego użytku (czajnik, lodówka, zamrażarka, zmywarka do naczyń, piekarnik oraz kuchnia elektryczna z blatem ceramicznym i okapem) wraz ze stołem jadalnym; sypialnia urządzona w luksusowym stylu z dużym małżeńskim łożem; gabinet do pracy z rozkładaną kanapą, biurkiem i łączem internetowym; garderoba oraz duża łazienka z prysznicem i wc + wc. Warm Smile Apartament umożliwia wygodne spanie od 3 do 6 osób (z uwzględnieniem podwójnych łóżek).

Park View Apartament
Polecamy jeden z naszych najmniejszych apartamentów (85m2). W skład apartamentu wchodzi przestrzenny z kompletem wypoczynkowym; kuchnia wyposażona we wszelkie urządzenia codziennego użytku (czajnik, lodówka, zamrażarka, zmywarka do naczyń, piekarnik oraz kuchnia elektryczna z blatem ceramicznym i okapem) wraz ze stołem jadalnym; sypialnia urządzona w luksusowym stylu z dużym małżeńskim łożem; gabinet do pracy z rozkładaną kanapą, biurkiem i łączem internetowym oraz duża łazienka z prysznicem i wc + wc. City View Apartament umożliwia wygodne spanie od 3 do 6osób (z uwzględnieniem podwójnych łóżek).

Dodatkowe informacje:
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych biznesowych gości, zadbaliśmy aby nasz budynek był również idealnym miejscem do zorganizowania mini-konferencji, biznesowych spotkań i służbowych szkoleń. Zaadoptowaliśmy jeden z naszych obszernych salonów na salkę konferencyjną i oddajemy ją wyposażoną w niezbędny sprzęt audiowizualny do Państwa dyspozycji.

Atrakcje w pobliżu:
Euro Dom Residence ma doskonałą lokalizację. Położony jest w cichej okolicy w centrum Katowic, zaledwie kilometr od Spodka, 200 m od Al. Korfantego, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Katowic.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Euro Dom Residence in english